Kliknij aby odsłuchać zaznaczony tekst

Powiększ czcionkę na stronie

Na przełomie września i października rozpoczynamy w Klimczoku organizowanie zdrowotnych wczasów odchudzających pod okiem doświadczonego dietetyka:

ODCHUDŹ SIĘ ZDROWO – ZADBAJ O SWÓJ ORGANIZM

Będą to 14 dniowe turnusy z możliwością dofinansowania, podczas których pokażemy naszym Kuracjuszom, jak wdrożyć w życie zdrowe nawyki żywieniowe, dbając jednocześnie o odpowiednią aktywność fizyczną. Organizowane przez nas zdrowotne wczasy odchudzające to doskonały sposób nie tylko na utratę wagi i oczyszczanie organizmu z toksyn, ale także na poprawę zdrowia i samopoczucia oraz przywrócenie naturalnych sił witalnych. Podczas takiego turnusu wprowadzimy skuteczną i zdrową dietę warzywno-owocową. Będziemy bardzo dużo się ruszać – zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Nowa, szeroka plaża w Ustroniu Morskim będzie miejscem naszych wspólnych ćwiczeń i zabaw. Dodatkowo wprowadzamy gimnastykę w odciążeniu na basenie pod okiem instruktora. W ciągu 14 dni odbędą się spotkania z dietetykiem, podczas których odpowie on na wiele nurtujących Państwa pytań. Będą także możliwe indywidualne konsultacje i porady. A co wieczorem ? Wieczorami, obowiązkowe tańce w naszej kawiarni!!


Zapraszamy serdecznie. Pospiesz się, liczba miejsc ograniczona.
Z uwagi na dodatkowe elementy, nie występujące w standardowych turnusach, każdy uczestnik ww. turnusu dopłaca kwotę 200 zł do ceny katalogowej.
Rezerwacje przyjmujemy pod numerami telefonów: 94/35 15 565 kom: 797 390 046, 603 419 288
oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pamiętajmy, że pobyt w „Klimczoku” można rozliczać bonami turystycznymi, które są ważne do 30 września br. Dlatego też zapraszamy na letni wypoczynek w lipcu i sierpniu. W tych miesiącach są jeszcze wolne miejsca.

opinie naszych klientów

Przyjazna i miła atmosfera.

Dawid Kubiak

Super ośrodek wypoczynkowy wart polecenia.

Beata Nosowicz

Bez luksusów, ale za to przyjemnie i atrakcyjnie jeśli chodzi o czas i wycieczki, a nie wszędzie tak jest. I nie drogo. Pozdrawiam fantastyczną obsługę.

Marta Bereśniewicz

Klimczok jest wspaniałym ośrodkiem Leczniczo-rehabilitacyjnym, gdzie panuje wspaniała rodzinna atmosfera wobec kuracjuszy.

Adam Glazer

Super obsługa, bardzo smaczne jedzenie, wieczorki taneczne, zabiegi rehabilitacyjne, blisko do morza.

Urszula Oslonska

Pierwszy raz przebywałem  w ośrodku 2 lata temu. Byłem bardzo zadowolony z pobytu. Ciekawy program kulturalny angażujący kuracjuszy. Mam na myśli amatorskie występy słowno-muzyczne uczestników turnusu. W pobliżu wspaniały basen kryty. Niezdecydowanym wypoczynek w tym ośrodku polecam.

Włodzimierz B.

Jedyny ośrodek w którym czuję się jak w rodzinie. Wszystko jest na najwyższym poziomie za cenę którą się płaci, ja jestem zadowolona a byłam ponad pięć razy lub nawet więcej. W listopadzie z przyjaciółmi wybieramy się na wyjazd promocyjny i wiem, że się im spodoba i będą bywać rokrocznie. Pozdrawiam cały wspaniały personel Klimczoka.

Ewa Frajs

rehabilitacja niewidomych

Polski związek niewidomych

Ośrodek leczniczo - rehabilitacyjny

Ul. Okrzei 1, 78-111 Ustronie Morskie

osrodek klimczok

94 35 15 565,
+48 603 419 288, 797 390 046
turnusy dla seniorow

osrodek@klimczok.eu

dyrektor@klimczok.pzn.org.pl

sekretariat@klimczok.pzn.org.pl

ksiegowosc@klimczok.pzn.org.pl

osrodek pzn

60 1090 2659 0000 0001 0839 6213

numer konta

BANK ZACHODNI WBK S.A. 1 O/KOŁOBRZEG

zarezerwuj pobyt

Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

dołącz do naszego profilu

na facebooku

osrodek klimczok
Kliknij aby odsłuchać zaznaczony tekst